לחלום על אביך, מסמל שאתה עומד להיות מעורב בקושי, ותצטרך ייעוץ נבון אם אתה מחלץ את עצמך ממנו. אם הוא מת, זה מציין שהעסק שלך מושך בכבדות, ותצטרך לנקוט בזהירות בניהולו. עבור אישה צעירה שחולמת על אביה המת, מעיד על כך שמאהבה ישחק, או שהוא, כוזב אותה….

…לחלום שאתה קם לתחייה מהמתים, תהיה לך צער גדול, אבל בסופו של דבר תזכה ברצונות שלך. לראות אחרים שקמים לתחייה, מציין צרות מצערות יקל על ידי התחשבותם של חברים…

…לראות את ההורים שלך נראים עליזים בזמן שאתה חולם, מציין הרמוניה ושותפים נעימים. אם הם מופיעים לך לאחר מותם, זוהי אזהרה מפני התקרבות לצרות, ואתה צריך להיות מיוחד מההתנהלות שלך. לראות אותם בזמן שהם חיים, ונראה שהם בבית שלך ושמחים, מציין שינויים נעימים עבורך. לאישה צעירה זה בדרך כלל מביא נישואין ושגשוג. אם חיוור ולבוש בשחור, אכזבות קשות יטרידו אותך. לחלום לראות את ההורים שלך נראים חזקים ומרוצים, מציין שאתה נמצא בסביבות בר מזל תחומי העניין והאהבה שלך יפרחו. אם הם נראים חסרי מעצורים או עצובים, תמצא את טובות החיים שעוברות עליך ללא הכרה. ראה אבא ואמא….

…חולם על מכללה, מציין שאתה בקרוב להתקדם לתפקיד מבוקש. חולם שאתה חוזר לקולג ', מנבא שתקבל הבחנה באמצעות עבודה מועדפת….

…לחלום לשמוע שר קורא את הטקסט שלו, מציין שמריבות יובילו לפרידה עם חבר כלשהו. לחלום שאתה בסכסוך על טקסט, מנבא הרפתקאות מצערות עבורך. אם תנסה להיזכר בטקסט, תיתקל בקשיים בלתי צפויים. אם אתה חוזר ומהרהר באחד כזה, יהיו לך מכשולים גדולים להתגבר עליהם אם תזכה ברצונות שלך….