…לחלום שיש שפע של כלי אוכל נחמדים ונקיים, מציין שתהיה עוזרת בית מסודרת וחסכונית. להיות בחנות כלי אוכל, מציין, אם אתה סוחר או איש עסקים, שתראה טוב לפרטי העסק שלך ובכך תחווה רווח. לאישה צעירה החלום הזה מציין שהיא תתחתן עם גבר חסון וישר. חנות לא מסודרת, עם מדפים ריקים, מרמזת על אובדן….

…לחלום לראות את השותף העסקי שלך עם סלסלת כלי אוכל על הגב, ולתת לו ליפול, לערבב אותו עם כלי אוכל אחרים, מציין שהעסק שלך יאבד הפסד בגלל ההתנהלות ללא הבחנה של השותף שלך. אם אתה נוזף בו על כך, תשוב במידה מסוימת את ההפסד….

…חולם לראות תרנגולי הודו, מסמל רווח עשיר בעסקים וגידולים נוחים לחקלאי. לראות אותם לבושים לשוק, מציין שיפור בענייניכם. לראות אותם חולים, או מתים, מנבא כי נסיבות מחמירות יגרמו לגאווה שלך לסבול. חולמת שאתה אוכל הודו, מנבא איזה אירוע משמח שמתקרב. כדי לראות אותם עפים, מציין מעבר מהיר מטשטוש לבולטות. לצלם אותם כמשחק, זה סימן לכך שתצברו עושר בצורה חסרת מצפון….

…לחלום לראות ערים או ארץ שקועות במים אפלים ורועמים, מציין חוסר מזל גדול ואובדן חיים באמצעות אסון נורא כלשהו. לראות בני אדם נסחפים בהצפה, מבשר שכולות וייאוש, מה שהופך את החיים לקודרים ולא משתלמים. לראות שטח גדול המוצף במים צלולים, מציין רווח וקלות לאחר מאבקים חסרי תקנה לכאורה עם הון. ראה אוכל….

…לחלום על גביש בכל צורה שהיא, הוא סימן גורלי לדיכאון מתקרב גם ביחסים חברתיים או בעסקאות עסקיות. סופות חשמל לעיתים קרובות משתתפות בחלום זה וגורמות נזק לעיר ולמדינה. לאישה החולמת לראות חדר אוכל מרוהט בקריסטל, אפילו לכיסאות, תהיה לה סיבה להאמין שמי שהיא מחזיקה בכבוד כבר לא ראוי להבחנה זו, אבל היא תגלה שהיו אחרים חדר מרוהט בקריסטל, שהיו מעורבים גם בחלום מרושע זה….

…לחלום שאתה אוכל את ארוחת הערב שלך לבד, מציין שלעתים קרובות תהיה לך סיבה לחשוב ברצינות על צרכי החיים. עבור אישה צעירה החולמת לארוחת ערב עם אהובה, זה מעיד על מריבה של אוהבים או קרע, אלא אם כן הרומן הוא של הנאה הרמונית, כאשר ניתן לצפות להיפך. להיות אחד מבין האורחים המוזמנים בארוחת הערב, מציין כי תיהנו מבתי החולים של מי שמסוגל להעניק לכם אדיבות נעימות רבות….

…חולם על טיפול במנות, מציין מזל טוב אבל אם מכל סיבה שהיא הם צריכים להישבר, זה מסמל שההון יהיה קצר עבורכם. לראות מדפים של כלים מלוטשים, מציין הצלחה בנישואין. לחלום על מנות, הוא פרוגנוסטי להצלחה ולרווח הקרובים, ותוכלו להעריך את מזלכם המלא. כלים מלוכלכים, מייצגים אי שביעות רצון ועתיד חסר פשרות. ראה כלי אוכל

…לאכול ענבים בחלומך, אתה תקשה עם דאגות רבות | אך אם רק תראו אותם תלויים בשפע בין העלים, תגיעו במהרה לעמדות בולטות ותוכלו להעניק אושר לאחרים. עבור אישה צעירה, חלום זה הוא מבטיח. תקבל את משאלתה הנלהבת ביותר. לחלום לרכוב על סוסים ולעבור על שיחי מוסקה וללקט ולאכול מעט מפירותיו, מציין תעסוקה רווחית ומימוש רצונות גדולים. אם עולה בראשך שאלה לגבי האיכות הרעילה של הפרי שאתה אוכל, יעלו ספקות ופחדים מהצלחה, אך הם יפסיקו להדאיג אותך בהדרגה….

…לחלום על אכילת בייקון זה טוב, אם מישהו אוכל איתך והידיים נקיות. בייקון גס, הוא טמטום של תפיסה ומצבים לא מספקים ידאיגו אותך. לחלום על ריפוי בייקון זה רע, אם לא נקי ממלח ועשן. אם ברור, זה טוב….

…עבור סוחר בסין שחולם שהחנות שלו נראית ריקה, מנבא שיהיו לו מהפכים בעסק שלו, ובתוך כך תקופה קודרת תבוא. ראה כלי אוכל….

…חולמים שאתה אוכל חשיש, צערים וייסורים רבים ניבאו. אתה בטח מוטרד מקנאות וטענות שונות בגלל זוטות בלבד, ובריאותך תאויים באמצעות דאגה. עבור אישה החולמת שהיא מבשלת חשיש, מציין שהיא תקנא בבעלה, וילדים יהוו אבן נגף לחוסר הרצון שלה….

…אם אתה חולם שאתה אוכל צדפות, זה מציין שתאבד את כל תחושת הנאותות והמוסר במרדף אחר הנאות נמוכות, והפינוק של צימאון שאינו שווה להרוויח. כדי להתמודד עם צדפות, מציין שלא תהיה צנוע יתר במצבך לזכות במתוק או בהון. לראות אותם, מציין נסיבות קלות, וילדים רבים מובטחים לך….

…חולם שאתה אוכל גלידה, מנבא שתזכה להצלחה מאושרת בעניינים שכבר התנהלו. לראות ילדים אוכלים את זה, מציין שגשוג ואושר ישתתף בך בצורה הטובה ביותר. עבור אישה צעירה שתסעיר את הגלידה שלה בנוכחות אהובה או חברתה, מציין שהיא תפלרטט איתה בגלל חוסר האדיבות שלה לאחרים. כדי לראות גלידה חמוצה, מציין כמה בעיות לא צפויות יפריעו להנאותיכם. אם הוא נמס, ההנאה הצפויה שלך תגיע לקיפאון לפני שהיא תתממש….