…לחלום על איסוף דומדמניות, הוא סימן לאושר אחרי צרות, ואינדיקציה חיובית לסיכויים בהירים יותר בענייניו העסקיים. אם אתם אוכלים דומדמניות ירוקות, תטעו במהלך ההנאה שלכם, ותוחזרו לקודקוד הסנסציוניזם. תוצאות גרועות ודאי עוקבות אחר טעימותם של דומדמניות ירוקות. כדי לראות דומדמניות בחלום, מנבא שתברח מעבודה אימתנית. עבור אישה צעירה שתאכל אותם, מנבא שהיא תתאכזב מעט מציפיותיה….

…חולמים על איסוף אגוזים, מחזקים מפעלים מצליחים, ורבים אוהבים באהבה. כדי לאכול אותם, השגשוג יסייע לכם לתפוס כל העונג הרצוי. לאישה החולמת על אגוזים, מנבא כי הונה יהיה בגבהים מאושרים….

איסוף זיתים עם חבורת חברים עליזה, מנבא תוצאות חיוביות בעסקים, והפתעות מענגות. אם אתה לוקח אותם מבקבוקים, זה מנבא נימוס לשבור בקבוק זיתים, מעיד על אכזבות ערב ההנאה. לאכול אותם, מסמל נחת וחברים נאמנים….

…לחלום לראות ורדים פורחים וריחניים, מציין שאיזה אירוע משמח מתקרב, ואתה תהיה בעל האהבה הנאמנה של אהובתך. עבור אישה צעירה שחולמת על איסוף ורדים, מראה שבקרוב תהיה לה הצעת נישואין, שתאהב בה הרבה. ורדים קמולים, מסמנים את היעדרם של יקיריהם. ורדים לבנים, אם נראים ללא שמש או טל, מציינים מחלה קשה אם לא קטלנית. לשאוף את הניחוח שלהם, מביא הנאה ללא סגסוג. לאישה צעירה החולמת על גדות ורדים, וכי היא אוספת וקושרת אותם לזרים, מסמל שהיא תישמח מאוד על ידי הנפקת אדם כלשהו שהיא רואה בו מאוד….

…לחלום לראות או לאכול אפרסקים, מרמז על מחלת ילדים, תשואות מאכזבות בעסקים ואי ביקור צפוי של הנאה | אך אם תראו אותם על עצים עם עלווה, תוכלו להבטיח עמדה או דבר מבוקש לאחר מאמץ רב וסיכון של בריאות וכסף. כדי לראות אפרסקים מיובשים, מציין כי אויבים יגנבו ממך. לאישה צעירה החולמת על איסוף אפרסקים עסיסיים מעצים מלאים היטב, היא תזכה, בקסמיה האישיים ובכישוריה, לבעל עשיר בסחורות עולמיות וחכם בנסיעות. אם האפרסקים יתבררו כירוקים ומסוקסים, היא תפגוש חיבה של קרובי משפחה ובריאות לקויה תגנוב את האטרקציות שלה. ראה פרדס….