…לראות רצח שבוצע בחלומות שלך, מנבא צער רב הנובע ממעשי עוולה של אחרים. הפרשה תניח שעמום. מקרי מוות אלימים יהיו תחת הודעתך. אם אתה מבצע רצח, זה מסמל שאתה עוסק באיזושהי הרפתקה מכובדת, שתשאיר סטיגמה על שמך. חולם שאתה נרצח, מנבא שאויבים עובדים בחשאי להפיל אותך. ראה מילים הרוגות ואבות….

…לראות הר געש בחלומות שלך, מסמל שאתה תהיה בסכסוכים אלימים, המאיימים על המוניטין שלך כאזרח הוגן וישר. עבור אישה צעירה זה אומר שאנוכיותה וחמדנותה יובילו אותה להרפתקאות מורכבות….

…אם אתה רואה ארנבת בורחת ממך בחלום, תאבד משהו יקר ערך באופן מסתורי. אם תתפוס אחד, אתה תהיה המנצח בתחרות. אם תכין מהם חיות מחמד, יהיה לך בן לוויה מסודר אך לא אינטליגנטי. ארנבת מתה, מעידה על מוות לאיזה חבר. קיום יהיה עניין פרוזי. לראות ארנבות שנרדפות על ידי כלבים, מציין צרות וטענות בקרב חבריכם, ותדאגו להביא ליחסי ידידות. אם אתה חולם שאתה יורה ארנבת, תאלץ להשתמש באמצעים אלימים כדי לשמור על רכושך הראוי. ראה ארנב….

…חולמת לראות שמנת מוגשת, מציינת שתקושר לעושר אם אתה עוסק בעסקים שאינם חקלאות. בעיני החקלאי זה מעיד על גידולים נאים ועל יחסים משפחתיים נעימים. לשתות שמנת בעצמך, מציין מזל טוב מיידי. לאוהבים זה סימן משמח, מכיוון שהם בקרוב יתאחדו….

…לחלום שאתה הקורבן של כל תכנית, מנבא שתדוכא ותמלא יתר על המידה על ידי אויביך. גם היחסים המשפחתיים שלך יהיו מתוחים. להקריב קורבנות לאחרים, מציין כי תצברו עושר בצורה מכובדת ותעדיפו יחסים בלתי חוקיים, על צער חבריכם….

…אם זוחל יתקוף אותך בחלום, יהיו צרות בעלות אופי רציני לפניך. אם תצליח להרוג את זה, סוף סוף תתגבר על מכשולים. לראות זוחל מת מתעורר לחיים, מציין כי מחלוקות ומחלוקות, שנחשבו כמיושבות, יחודשו וידחפו באיבה מרה. לטפל בהם בלי לפגוע בעצמך, מנבא שתדוכא על ידי הומור רע ומרירות של חברים, אך תצליח להחזיר יחסים נעימים. עבור אישה צעירה שתראה סוגים שונים של זוחלים, יהיו לה צרות סותרות רבות. המאהב שלה יפתח מחשבות לאחרים. אם מישהו מהם ינשך אותה, היא תחליף אותה על ידי יריבה….

…חולמת על מתת, מציינת יחסים בלתי הולמים בבית, ואי ביצוע עסקים בצורה מספקת. זה גם מסמן את מותו של הקרוב אליך, או מחלה וצער. אם מתקן חציה יעבור את דרכך, יהיה לך אויב מר להתגבר עליו….

…לראות או לבקר בבית קפה בחלומות שלך, מנבא שתערוך יחסים ידידותיים בחוכמה עם אנשים הידועים כאויביך. עיצוב נשים עשוי להסתכן נגד המוסר והרכוש שלך….

…חולם על חמיך, מציין מחלוקות עם חברים או קרובי משפחה. לראות אותו טוב ועליז, מנבא יחסים משפחתיים נעימים….