…חולמת לראות מישהו מאנשיך מתים, מזהיר אותך מפני פירוק או צער. אכזבות תמיד עוקבות אחר חלומות מסוג זה. כדי לשמוע על חבר או קרוב משפחה שמתים, בקרוב יהיו לך חדשות רעות מכמה מהם. חלומות הנוגעים למוות או למות, אלא אם כן הם נובעים מסיבות רוחניות, מטעים ומבלבלים מאוד בעיני טירונים בחלומות החלום כאשר הוא מנסה לפרש אותם. אדם שחושב בעוצמה ממלא את ההילה שלו במחשבה או בדימויים סובייקטיביים הפעילים בתשוקות שהולידו אותם | על ידי חשיבה ופעולה בקווים אחרים, הוא עשוי להחליף את הדימויים הללו באחרים בעלי צורה ואופי אחר. בחלומותיו הוא עשוי לראות את הדימויים האלה גוססים, מתים או קבורתם, ולהטעות בהם בידי חברים או אויבים. באופן זה הוא עלול, בזמן השינה, לראות את עצמו או את קרובו מת, כשבמציאות הזהירו אותו כי מחשבה או מעשה טוב כלשהו אמור להיות מוחלף על ידי רעה. להמחשה: אם מדובר בידיד או קרוב משפחה יקר שהוא רואה בייסורי המוות, מזהירים אותו מפני מחשבה ופעולה פסולים או בלתי ראויים אחרים, אך אם מדובר באויב או בחפץ דוחה כלשהו שמפורק במוות, הוא עלול להתגבר על שלו דרכים רעות וכך לתת לעצמו או לחברים סיבה לשמחה. לעתים קרובות את סופו או את תחילת המתח או הניסיונות חוזים חלומות מסוג זה. הם מופיעים לעתים קרובות כאשר החולם נשלט על ידי מצבים דמיוניים של רע או טוב. אדם במצב זה אינו הוא עצמו, אלא מה שההשפעות השולטות גורמות לו. יתכן שהוא מוזהר מפני התקרבות לתנאים או מחילוץ מהם. בחלומות שלנו אנו קרובים יותר לאני האמיתי שלנו מאשר לחיים ערים. האירועים המחרידים או הנעימים שנראו ונשמעו עלינו בחלומותינו הם הכל מעשינו, הם משקפים את המצב האמיתי של הנשמה והגוף שלנו, ואנחנו לא יכולים לברוח מהם אלא אם כן נבריח אותם מהווייתנו על ידי שימוש בטוב. מחשבות ומעשים, בכוח הרוח שבתוכנו. ראה גופה….

…לראות מיילדת בחלומות שלך, מסמל מחלה אומללה עם בריחה צרה מהמוות. עבור אישה צעירה החולמת על אדם כזה, מנבא שמצוקה ועגלה ישתתפו בה….

…לראות את מרוקו בחלומות שלך, מנבא שתקבל סיוע משמעותי ממקורות בלתי צפויים. אהבתך תתוגמל על ידי נאמנות….

…פרגים הנראים בחלומות, מייצגים עונה של הנאות מפתות ועסקים מחמיאים, אך כולם תופסים יסודות לא יציבים. אם תשאפו את הריח של אחד, תהיו קורבן לשכנוע אמנותי ולחנופה. (ההשפעה המהפנטית של הפרג מביאה אדם לאטמוספירות מוזרות, ומשאירה את החומריות מאחור בעוד העצמי הסובייקטיבי חוקר את התחומים האלה כמו בשינה טבעית | אולם חלומות אלה אינם נושאים אזהרות אמת לאיש החומרי. להיות, באופן שנאכף.)…

…לנסוע במונית בחלומות, זה משמעותי של הפעלות נעימות, ושגשוג ממוצע שתיהנו ממנו. נסיעה במונית בלילה, עם אחרים, מעידה על כך שיהיה לך סוד שתשתדל לשמור מחבריך. לנסוע במונית עם אישה, שערורייה תקשר את שמך עם אחרים בעלי מוניטין רע. חולם לנהוג במונית ציבורית, מציין עבודת כפיים, עם מעט סיכוי להתקדם….

…כדי לראות סוסי פוני בחלומות שלך, פירושו ספקולציות מתונות יזכו להצלחה….

…לחלום על ברזל, הוא סימן קשה של מצוקה. להרגיש משקל ברזל נושא אותך מטה, מסמל תמיהות נפשיות ואובדן חומרי. להכות בברזל, מציין אנוכיות ואכזריות כלפי התלויים בך. חולם שאתה מייצר ברזל, מציין שתשתמש באמצעים לא צודקים כדי לצבור עושר. כדי למכור ברזל, תהיה לך הצלחה בספק, וחבריך לא יהיו בעלי אופי אצילי. לראות ברזל ישן וחלוד, מסמל עוני ואכזבה. חולמים שמחיר הברזל יורד, תבינו שהון הוא גורם מאוד לא בטוח בחייכם. אם הברזל יתקדם, תראה נצנוץ של תקווה בתשקיף אפל. לראות ברזל לוהט בחלומות שלך, מציין כישלון עבורך על ידי אנרגיה לא מיושמת….

…דובי קוטב בחלומות, הם פרוגנוסטיים של הונאה, מכיוון שאומללות תתקרב אליך בהיבט הוגן לכאורה. אויביך המרירים ילבשו את לבוש החברות. יריבים ינסו להחליף אותך. כדי לראות את עורו של אחד, מציין שתתגבר בהצלחה על כל התנגדות. ראה דובי….

…לראות צי גדול שנע במהירות בחלומות שלך, מציין שינוי מהיר בעולם העסקים. במקום בו דיכאה הטמטום, עבודות מהירות של גלגלים מסחריים יימשכו קדימה וכמה שמועות על מלחמות חוץ יישמעו….

…לראות רועים בחלומות שלך מתבוננים בצאן שלהם, מעיד על יבול מפואר ויחסים נעימים לחקלאי, גם הנאה ורווח רב לאחרים. לראות אותם בבטלה, מנבא מחלה ושכול….

…כדי למצוא בחלומות שלך ספר כיס מלא בשטרות וכסף, יהיה לך מזל די ותרוויח כמעט בכל מקרה את הרצון שלך. אם ריק, תתאכזב בתקווה גדולה כלשהי. אם תאבד את תיק הכיס שלך, לצערך לא תסכים עם החבר הכי טוב שלך, ובכך תאבד הרבה נוחות ורווח אמיתי….

…לראות מדפים ריקים בחלומות, מעיד על הפסדים ועגמת נפש כתוצאה מכך. מדפים מלאים, מעצימים נחת מאושרת באמצעות הגשמת תקווה ומאמץ. ראה חנות….

…לראות כרייה בחלומות שלך, מציין שאויב מחפש את חורבך על ידי העלאת אי מוסריות העבר בחייך. סביר להניח שתבצע מסעות לא נעימים אם תעמוד ליד המכרה. אם אתה חולם לצוד מוקשים, תעסוק בעיסוקים חסרי ערך….

…לראות טוחן בחלומות שלך, מסמל את הסביבה שלך תהיה תקווה יותר. עבור אישה החולמת על טוחן שנכשל בניסיון להקים את הטחנה שלו, מנבא שהיא תתאכזב מעושר אהובה, מכיוון שהיא תחשוב אותו בנסיבות נוחות….

…לראות כבאי בחלומות שלך, מסמל את קביעות החברים שלך. עבור אישה צעירה לראות כבאי נכה, או להיפגש עם תאונה אחרת, יש בכך משום סכנה חמורה שמאיימת על חבר קרוב….

…לראות ארון ספרים בחלומות שלך, מסמל שתשייך ידע לעבודה ולהנאה שלך. ארונות ספרים ריקים, מרמזים שתוצבו בגלל היעדר אמצעים או מקום עבודה….

…כדי לראות דיו שנשפך על בגדיו, הרבה משמעויות קטנות ומרושעות יגרמו לך בקנאה. אם אישה צעירה תראה דיו, היא תושמץ על ידי יריבה. כשאתה חולם שיש לך דיו על האצבעות, אתה תקנא ותבקש לפצוע מישהו, אלא אם כן אתה מפעיל את האופי הטוב שלך. אם מדובר בדיו אדומה, תהיה מעורב בבעיה קשה. חולמים שתכין דיו, תעסוק בעסק נמוך ומצמצם, ותיפול לאסוציאציות מכובדות. לראות בקבוקי דיו בחלומות שלך, מעיד על אויבים ואינטרסים לא מוצלחים….

…לראות בלוטים בחלומות, מהווה חלק מדברים נעימים לפנינו, וצפוי להרוויח רב. לבחור אותם מהקרקע, מנבא הצלחה לאחר עמל עייף. כדי שאישה תאכל אותם, מציין שהיא תעלה מתחנת לידה למצב של קלות והנאה. לנער אותם מהעצים, מציין שתשיג במהירות את משאלותיך בעסקים או באהבה. כדי לראות בלוטים הצומחים בירוק, או לראות אותם מפוזרים על פני האדמה, העניינים ישתנו לטובה. בלוטים שנרקבו או מפוצצים הם בעלי יבוא אכזבות והיפוך. כדי למשוך אותם ירוקים מהעצים, תפגע באינטרסים שלך בחיפזון וחוסר שיקול דעת….

…קלשונים בחלומות, מציין מאבקים לשיפור המזל ולעמל רב, פיזית או נפשית. לחלום שאתה מותקף על ידי מישהו המשתמש בקלשון, מרמז שיהיו לך אויבים אישיים שלא היו מקפידים לפגוע בך….

…לראות חתיכות רסן בחלומות שלך, מנבא שתכנע ותגבר על כל מכשול שמתנגד לקידום שלך או לאושר שלך. אם הם נשברים או נשברים אתה תופתע לעשות ויתורים לאויבים,…

…לראות גשר ארוך רעוע, ומתפתל באורח מסתורי, נוגה עמוקה על אובדן הרכוש היקר ביותר והמצבים העגומים תיפול עליכם. לצעירים ולאוהבים, אכזבה בתקוות הלב הטובות ביותר, שכן האהוב ייפול מתחת לאידאל שלך. לחצות גשר בבטחה, התגברות סופית על קשיים, אם כי נראה כי האמצעים אינם בטוחים לשימוש. כל מכשול או עיכוב מציין אסון. לראות גשר מפנה לפניך, היזהר מבגידה ומעריצים כוזבים. השפע מגיע עם מים צלולים. תשואות עצובות של המאמצים הטובים ביותר מנוסות לאחר הסתכלות או במגע עם מים בוציים או עכורים בחלומות….

…צינורות הנראים בחלומות, הם נציגי שלום ונוחות לאחר מאבקים רבים. ביוב, גז וכדומה כמו צינורות, מציינים מחשבה ושגשוג יוצאי דופן בקהילה שלך. צינור ישן ושבור, מסמל בריאות לקויה וקיפאון של עסקים. לחלום שאתה מעשן מקטרת, מציין כי תיהנה מביקורו של חבר ותיק, וכן יישובים שלווים של חילוקי דעות יתקיימו….

…לבוא תחת השפעת האבסינת בחלומות, מציין שתוביל קצב עליז וטיפשי עם בני לוויה תמימים, ותבזבז את ירושתך בזוהר אבידות על הצפירה והפונט האנוכי. לאישה צעירה שחולמת שהיא שותה אבסינת עם המאהב שלה מזהיר אותה לעמוד בפני שכנועיו עד למימוש אסור של אהבתם. אם היא חולמת שהיא שיכורה, היא תניב את טובותיה ללא שכנוע חזק. (החלום הזה מאפיין שאתה עשוי לבזבז את האנרגיות שלך בהנאה.)…

…לראות תעלות בחלומות, מזהיר אותך מפני בגידה רחוקה. אתה תשמור על הפסד אם לא תיזהר בהתחייבות למפעלים חדשים, או בקשר עם זרים. כדי לראות תעלות מלאות, מציין שחרדות רבות מתאספות סביבך. ראה תעלה….

…לראות שרכים בחלומות, מנבא ששעות נעימות יפרקו מבשרי קדמה קודרים. לראות אותם קמלים, מצביע על כך שמחלה רבה ומגוונת בקשרי המשפחה שלך תגרום לך תסיסה קשה….