חולמת שאתה משתמש בלחשים, מסמל אי נעימות בין בעל לאישה, או אהובים. לשמוע אחרים חוזרים עליהם, מרמז על פיזור בין החברים שלך….

…לחלום להשיג כל עיצוב באמצעות קסם, מעיד על הפתעות נעימות. לראות אחרים עוסקים באמנות זו, מציין שינויים רווחיים לכל מי שחולם את החלום הזה. לחלום לראות קוסם, מציין נסיעות מעניינות הרבה עבור הנוגעים בדבר בקידום ההשכלה הגבוהה, ותמורה רווחית לשכירי החרב. קסם כאן לא צריך להתבלבל עם כישוף או רוחניות. אם הקורא יפרש זאת, הוא עשוי לצפות להיפך ממה שתחזית כאן. קסם אמיתי הוא חקר האמיתות הגבוהות יותר של הטבע….

…לחלום להיות בקסמי קסם, מציין שאם לא תיזהר תיחשף לרוע כלשהו בצורת הנאה. הצעירים צריכים להישמע לעצתם המיטיבה של זקניהם. כדי להתנגד לקסם, מנבא שאתה תהיה מבוקש מאוד עבור עצותיך הנבונות וליברליותך. חולמת לנסות לכשף אחרים, מעידה על כך שתיפול לרוע….

…לחלום על עץ טקסוס, הוא מבשר המחלה והאכזבה. אם אישה צעירה יושבת תחת אחת, יהיו לה פחדים רבים להסב אותה על הונה ועל נאמנות אהובה. אם היא תראה את המאהב שלה עומד ליד אחד, היא עשויה לצפות לשמוע על מחלתו, או על המזל. כדי להעריץ אחד, היא תתנכר לקרוביה על ידי קסם. לבקר בעץ טקס ולמצוא אותו מת ומסולק מעליו, מנבא מוות עצוב במשפחתך. הנכס לא יתנחם בגין הפסד זה….