לשתות כל חומצה זה חלום שלילי, ומביא לך חרדה רבה. לאישה לשתות משקאות חריפים, מציין שהיא עלולה להפיל את עצמה במצבים מתפשרים אפילו בריאות עשויה להיות מעורבת. כדי לראות חומצות רעילות, יתגלה איזה בגידה נגדך….

…לחלום על רכישת משקאות חריפים, מציין גזילה אנוכית של רכוש עליו אין לך שום תביעה משפטית אם אתה מוכר אותו, תבקר ביקורת על חסד חסר. כדי לשתות כמה, תגיע לחזקת עושר מוטלת בספק, אך נדיבותך תמשוך סביבך חברים שוחקים, ונשים יבקשו להיכנס ולהחזיק אותך. לראות משקאות חריפים בחביות, מציין שגשוג, אך נטייה שלילית להנעים את הבית. אם בבקבוקים, הון יופיע בצורה מוחשית מאוד. לאישה שחולמת לטפל, או לשתות משקאות חריפים, מנבא עבורה קיום בוהמי משמח. היא תהיה טובת לב אך רדודה. כדי לטפל באחרים, היא תהיה נדיבה כלפי יריבים, ואדישותם של אוהבים או בעלה לא תקזז ברצינות את הנאותיה או שביעות רצונה….

…חולמת על וויסקי בבקבוקים, מציינת כי תיזהר באינטרסים שלך, תגן עליהם באנרגיה ובשמירה, ובכך תוסיף לשיעורם. לשתות אותו לבד, מנבא שתקריב את חבריך לאנוכיותך. כדי להשמיד את הוויסקי תאבד את החברים שלך מהתנהלותך הלא נדיבה. ויסקי לא טומן בחובו הרבה טוב. אכזבה בצורה כלשהי תופיע ככל הנראה. לראות או לשתות אותו, זה לשאוף ולהגיע לאובייקט רצוי לאחר אכזבות רבות. אם רק תראה את זה, לעולם לא תשיג את התוצאה שקיווית ועבדת עבורה….

…חולם על שוקולד, מציין שתספק בשפע למי שתלוי בך. כדי לראות ממתקי שוקולד, מציין חברים נלווים ועבודות נעימות. אם חמוץ, מחלה או אכזבות אחרות יבואו בעקבותיו. לשתות שוקולד, מנבא שתשגשג לאחר תקופה קצרה של היפוך שלילי….

…בחלום לשתות קוקטייל, מייצג שאתה תוליך שולל את חבריך באשר לנטיותיך וליהנות מחברותם של גברים ונשים מהירים תוך התחזות לסטודנט רציני ואוהב בית משובץ. עבור אישה החלום על קוקטייל הוא דעיכה של חיים מהירים והתעלמות מכללים מוסריים וקבועים….

…חולם לשתות רום, מנבא שיהיה לך עושר, אך חסר לך עידון מוסרי, מכיוון שאתה תישען להנאות גסות. ראה משקאות משכרים אחרים….

…זעפרן שנראה בחלום מזהיר אותך שאתה מקווה תקוות שווא, שכן אויבים מרים מפריעים בסתר לתוכניותיך לעתיד. לשתות תה עשוי זעפרן, מנבא שיהיו לכם מריבות וניכור במשפחתכם….

…עבור אישה החולמת על שתייה מצחיקה, מציינת שהיא עוסקת בעניינים שעשויים לפגוע בה, אם כי כעת היא עשויה למצוא הנאה רבה בכך. אם היא חולמת שהיא לא מצליחה לשתות מים צלולים, למרות שהיא עושה את מירב המאמצים שלה לעשות זאת, היא לא תצליח ליהנות מאיזשהו הנאה שמציעה לה באופן רמיז. ראה מים….

…חולם על כוסות תה, מנבא כי ענייני הנאה ישתתפו על ידך. כדי שאישה תשבור או תראה אותם שבורים, סימני עונג ומזלה הטוב ייפגעו מבעיה פתאומית. לשתות יין מאחד, חוזה מזל והנאה ישולבו בעתיד הקרוב….

…חולם על מרק, הוא מבשר הבשורה והנוחות הטובות. לראות אחרים לוקחים מרק, מנבא שיהיו לך הרבה סיכויים טובים להתחתן. עבור אישה צעירה שתכין מרק, מסמל שהיא לא תיאלץ לעשות עבודות צבאיות בבית שלה, כיוון שהיא תתחתן עם גבר עשיר. לשתות מרק צדפות העשוי מחלב מתוק, יהיו מריבות עם קצת מזל רע, אך הפיוס יבוא בעקבותיו….

…חולם לראות צבים, מסמל שאירוע חריג יגרום לך הנאה, וישפר את התנאים העסקיים שלך. לשתות מרק צבים, מציין שתמצאו הנאה להתפשר על תככים….

…חולמת על שתיית חלב, מציינת חקלאי בשפע והנאה בבית | למטייל, זה מנבא מסע בר מזל. זהו חלום טוב מאוד עבור נשים. כדי לראות חלב בכמויות גדולות, מסמל עושר ובריאות. חולם להתמודד עם חלב באופן מסחרי, מציין גידול רב בהון. לתת חלב, מראה שאתה תהיה מיטיב מדי לטובת המזל שלך. לשפוך חלב, מציין כי תחוו אובדן קל ותסבלו מאומללות מידי חברים. חולמת על חלב לא טהור, מציינת שתתייסר בצרות קטנות. חולמים על חלב חמוץ, מציין שתטרידו אתכם בגלל מצוקת החברים. לחלום לנסות לשתות חלב ללא הצלחה, מסמל כי תהיה בסכנה לאבד משהו בעל ערך או ידידות של אדם מוערך מאוד. חולמים על חלב חם, מנבאים מאבק, אך הזכייה הסופית של העושר והרצונות. חולם לרחוץ בחלב, מציין הנאות וחברות של חברים נעימים. ראה חלב חמאה….

…חולמת לראות שמנת מוגשת, מציינת שתקושר לעושר אם אתה עוסק בעסקים שאינם חקלאות. בעיני החקלאי זה מעיד על גידולים נאים ועל יחסים משפחתיים נעימים. לשתות שמנת בעצמך, מציין מזל טוב מיידי. לאוהבים זה סימן משמח, מכיוון שהם בקרוב יתאחדו….

…חולמת על אגרטל, מציינת שתיהנו מהנאה ומסתפקות הכי מתוקים בחיי הבית. כדי לשתות מתוך אגרטל, בקרוב תתרגש עם תענוגות האהבה הגנובה. לראות אגרטל שבור, מנבא צער מוקדם. כדי שאישה צעירה תקבל אחת, מסמל שהיא תשיג בקרוב את משאלתה היקרה ביותר….

…חולם על מים צלולים, מנבא שתממש בשמחה שגשוג ועונג. אם המים בוציים, אתה תהיה בסכנה והאפלול יתפוס את מושב הנאה. אם אתה רואה את זה קם בביתך, מציין שתתקשה להתנגד לרוע, אך אלא אם כן אתה רואה אותו שוכך, תיכנע להשפעות מסוכנות. אם אתה מוצא את עצמך מחליק את זה, אבל כשרגליים נרטבות, מבשר על צרות, מחלות וסבל יעבוד עליך משימה קשה, אבל אתה תמנע מהם את המשמר שלך. אותו הדבר עשוי להיות מיושם גם על מים בוציים העולים בכלי. ליפול למים בוציים, זה סימן שתעשה הרבה טעויות מרות, ותסבול מכך צער נוקב. לשתות מים בוציים, מבשר מחלה, אך שתייתם צלולה ומרעננת מביאה לגמירה מיטיבה של תקוות הוגנות. לספורט עם מים, מציין התעוררות פתאומית לאהבה ותשוקה. אם יש לרסס את זה על הראש, מציין שההתעוררות הנלהבת שלך לאהבה תפגוש את ההשלמה ההדדית. החלום הבא וההתרחשות האלגורית שלו בחיים האמיתיים קשורים על ידי סטודנטית צעירה לחלומות: {בלי לדעת איך הייתי (בחלומי) על סירה, השתכשכתי במים כחולים צלולים אל סירת מזח, שמצאתי ל להיות לבן כשלג, אבל מחוספס וזורז. למחרת בערב היה לי מתקשר גברי מענג, אך הוא נשאר מעבר לזמן שנקבע על ידי אמהות, ואני נזקקתי אליו מאוד.} המים הכחולים והסירה הלבנה היו האפשרויות המאכזבות בסמל….

…כדי לתת שתיית דרמה בחלומות שלך, מבשר יריבות חולה ומריבה על החזקה קטנה. לחשוב שהפסקת לשתות דרמה, או לגלות שאחרים עשו זאת, מראה שתתעלה מעל האחוזה הנוכחית ותשמח בשגשוג….