…לחלום על משחק, ירי או הרג או באמצעים אחרים, מציין התחייבויות בר מזל אבל תנועות אנוכיות | אם אתה לא מצליח לקחת משחק לציד, זה מציין ניהול גרוע ואובדן….

…חולמים להציב מלכודת, מציין כי תשתמשו בתככים לביצוע העיצובים שלכם. אם אתם נלכדים במלכודת, אתם מתוחכמים על ידי היריבים שלכם. אם אתה תופס משחק במלכודת, אתה תפרח בכל ייעוד שתבחר. כדי לראות מלכודת ריקה, יהיה מזל בעתיד המיידי. מלכודת ישנה או שבורה, המציינת כישלון בעסק, ומחלה במשפחה שלך עלולה לבוא בעקבותיה….

…חולמת לשמוע פייב, מציינת שתהיה קריאה בלתי צפויה עליך להגן על כבודך, או של אדם הקרוב אליך. לחלום שאתה משחק אחד בעצמך, מעיד על כל מה שנאמר עליך, המוניטין שלך יישאר שלם. אם לאישה יש את החלום הזה, יהיה לה בעל חייל….

…אם תשחק אותם בחלומותיך עם אחרים לבילוי חברתי, תיפגש עם מימוש הוגן של תקוות שכבר צירפו אותך. מחלות קטנות ייעלמו. אבל משחק בהימור יערב אותך בקשיים בעלי אופי רציני. אם תפסיד בקלפים תיתקל באויבים. אם תזכה אתה תצדיק את עצמך בעיני החוק, אך תתקשה בכך. אם אישה צעירה חולמת שאהובתה משחקת בקלפים, תהיה לה סיבה להטיל ספק בכוונותיו הטובות. במשחקים חברתיים, ראיית יהלומים מעידה על עושר | מועדונים, שבן הזוג שלך בחיים יהיה מדויק, וייתכן שתתקשה להסביר את היעדרותך לפעמים | לבבות מציינים נאמנות וסביבה נעימה עלים מסמנים כי תהיי אלמנה ותעבוד באחוזה גדולה….

…לחלום שאתה מתייחס למילון, מסמל שאתה תהיה תלוי יותר מדי בדעה ובהצעות של אחרים לניהול ברור של ענייניך, מה שאפשר לעשות עם משלוח נכון אם רצון שלך היה מקבל משחק….

…חולם שאתה משחק Ninepins, מציין שאתה מבזבז בטיפשותך את האנרגיה וההזדמנויות שלך. עליכם להיזהר בבחירת המלווים. כל שלבי החלום הזה גרועים….

…אם אתה חולם על רכבת, תגלה שהעסק שלך יזדקק לתשומת לב רבה, שכן אויבים מנסים לגזול אותך. לאישה צעירה החולמת על מסילות ברזל, היא תעשה מסע לביקור חברים ותיהנה מהבחנה כלשהי. לראות מכשול בכבישים אלה, מצביע על משחק לא טוב בענייניכם. ללכת על קשרי צלב של מסילה, מסמל זמן של דאגה ועבודה מאומצת. כדי ללכת על המסילה, אתה עשוי לצפות לאושר רב מהתמרון המיומן שלך בעניינים. לראות דרך מוצפת במים צלולים, מנבא שההנאה תמחק את המזל לזמן מה, אבל היא תעלה שוב, כמו עוף החול….

…לחלום על משחק שש-בש, מציין כי בעת הביקור תפגוש אירוח לא ידידותי, אך תזכה באופן לא מודע לחברות שתסבול מאומץ רב. אם אתה מובס במשחק, אתה תהיה מצער להעניק את חיבייך, והעניינים שלך יישארו במצב מעורער….

…לחלום לראות תינוק משחק עם רעשן שלו, מבשר נחת שלווה בבית, ומפעלים יהיו מכובדים ומלאי רווח. לאישה צעירה זה מקדם נישואין מוקדמים ודאגות רכות משל עצמה. לתת לתינוק רעשן, מציין השקעות מצערות….

…חולם על גופרית, מזהיר אותך להשתמש בשיקול דעת רב בהתנהלות שלך, מכיוון שמאיימים עליך משחק לא טוב. לראות שריפת גופרית, זה מבשר רעות של טיפול רב בעושרך. לאכול גופרית, מצביע על בריאות טובה ועל הנאה כתוצאה מכך….

…אם אתה חולם לשחק בעשר הסיבובים, ספק אם תצטרף בקרוב לרומן כלשהו שיביא מכפיש את שמך, ותאבד את כספך וחברותך האמיתית. לראות אחרים עוסקים בחלום זה, מנבא שתמצאו הנאה מאנשים קלים וייתכן שתאבדו תעסוקה. עבור אישה צעירה לשחק משחק מצליח של עשר סיכות, זה סימן של הנאות קלות, אך צער ישתתף בה בהמשך….

…לחלום שאתה משחק אצל חובבי האיש העיוור, מציין שאתה עומד לעסוק באיזשהו מפעל חלש שכנראה ישפיל אותך, מלבד לאבד כסף בשבילך….

…אם אתה חולם לצוד, אתה תתאמץ על הבלתי מושג. אם אתה חולם שתצוד משחק ותמצא אותו, תתגבר על מכשולים ותזכה ברצונות שלך. ראה רווח….