…חולמת שתעבור רצח, מנבא שתסבול ייסורים גדולים והשפלה באמצעות אדישות של אחרים, והסביבה הקודרת שלך תגרום לדאגה מביכה לקרובים לך. חולמים שחבר יתאבד, תתקשו להחליט על שאלה חשובה מאוד. ראה הרוג….

…לראות רצח שבוצע בחלומות שלך, מנבא צער רב הנובע ממעשי עוולה של אחרים. הפרשה תניח שעמום. מקרי מוות אלימים יהיו תחת הודעתך. אם אתה מבצע רצח, זה מסמל שאתה עוסק באיזושהי הרפתקה מכובדת, שתשאיר סטיגמה על שמך. חולם שאתה נרצח, מנבא שאויבים עובדים בחשאי להפיל אותך. ראה מילים הרוגות ואבות….

…עבור אישה שחולמת שהיא רואה, או קשורה בדרך כלשהי להריגה, מציין שהיא תפחד נואשות שמא שמה יתחבר לתחושה שערורייתית כלשהי. ראה רצח….

…לחלום על חנות, מציין כי יתנגד לך בכל ניסיון שתקדם על ידי חברים מתכננים וקנאים. ראה חנות….

…לחלום שאתה מרמה אדם, מציין כי תרמה את מעסיקך למטרות רווח, תתמכר להנאות משפילות וייפול בזלזול. אם הונאתם, זה מסמל ניסיון חסר תועלת של אויבים להשמיץ אתכם ולגרום לכם לאובדן. כדי להאשים מישהו בהונאתך, יוצע לך מקום של כבוד גבוה….

…חולמת על עיתונים, מציינת כי הונאות יתגלו בהתנהלות שלך, וגם המוניטין שלך יושפע. להדפסת עיתון יהיו לך הזדמנויות לערוך מסעות זרים וחברים. ניסיון, אך לא קורא עיתון, מציין כי תיכשל באיזשהו מפעל לא בטוח….

…לחלום שאתה שוזר, מציין שאתה יבלום כל ניסיון להביס אותך במאבק להקמת הון מכובד. לראות אחרים אורגים מראה שאתה תהיה מוקף בתנאים בריאים ואנרגטיים….

…חולם להיכנס לדלת, מציין לשון הרע ואויבים מהם אתה מנסה לשווא לברוח. זה אותו הדבר בכל דלת, למעט דלת בית ילדותך. אם זו הדלת הזו שאתה חולם להיכנס אליה, ימיך יתמלאו בשפע ונעימות. חולמת להיכנס לדלת בלילה דרך הגשם, מציינת, לנשים, אסקדות שלא ניתן למחילה | לאדם, זה משמעותי של ציור על המשאבים שלו על ידי סגן לא מוצדק, וגם מנבא מטלות. לראות אחרים עוברים בפתח, מציין ניסיונות לא מוצלחים להביא את ענייניכם למצב משלם. המשמעות היא גם שינויים בחקלאים ובעולם הפוליטי. למחבר הוא מנבא כי ציבור הקוראים יוכיח את דרכו לאמירת עובדות בכך שהוא מסרב לקרוא את עבודותיו המאוחרות יותר. לחלום שאתה מנסה לסגור דלת, והיא נופלת מציריה, לפגוע באחת, מציין כי רוע ממאיר מאיים על חברך באמצעות עצתך הלא נכונה שלא בכוונה. אם תראה ניסיון נוסף לנעול דלת והיא תיפול מהצירים שלה, תהיה לך ידיעה על המזל של חבר כלשהו ויהיה חסר אונים לסייע לו….

…חולמת להיעלב, מציינת כי יתגלו שגיאות בהתנהלותך, מה שיגרום לך זעם פנימי תוך ניסיון להצדיק את עצמך. להעליב, מנבא עבורך מאבקים רבים לפני שמגיעים למטרות שלך. כדי שאישה צעירה תיתן, או תעבור, מסמל שהיא תצטער על מסקנות נמהרות, ועל אי ציות להורים או לאפוטרופוס….