לשמוע פעמון חולף, אינטליגנציה בלתי צפויה של צערם או מחלתם של הנעדרים. לצלצל בעצמך, מציין בריאות לקויה והיפוך….

…לחלום להיות בעל יכולת ראיה ולראות את עצמך בעתיד, מציין שינויים באות בעיסוקך הנוכחי, ואחריו סדרה של עימותים אומללים עם אנשים מעצבים. חולמת לבקר אצל סברנים, מנבאת מדינות מסחריות לא טובות ואיגודים אומללים….

…לחלום על כתיבת הספד, מציין שחובות לא נעימות ומחלוקות יגלו עליכם. אם אתה קורא כזה, בקרוב יגיעו אליך חדשות בעלות אופי מפריע….

…חולם שאתה מחליק על קרח, מנבא שאתה בסכנת אובדן תעסוקה, או מאמרים בעלי ערך. אם תפרוץ את הקרח, יהיו לך חברים לא ראויים שיעצו לך. לראות אחרים מחליקים, מנבא שאנשים לא נעימים יחברו את שמך בשערוריה עם מישהו שמעריץ אותך. כדי לראות גלגיליות, מציין מחלוקת בין מקורביך. לראות אנשים צעירים מחליקים על גלגיליות, מנבא שתיהנו מבריאות טובה, ותרגישו נלהבים מההנאות שאתם מסוגלים לתרום לאחרים….

…לחלום שהאביב מתקדם, הוא סימן להתחייבות ברת מזל ולווים עליזים. לראות את האביב שנראה בצורה לא טבעית, זה מבשר של אי שקט ואובדן….

…פרגים הנראים בחלומות, מייצגים עונה של הנאות מפתות ועסקים מחמיאים, אך כולם תופסים יסודות לא יציבים. אם תשאפו את הריח של אחד, תהיו קורבן לשכנוע אמנותי ולחנופה. (ההשפעה המהפנטית של הפרג מביאה אדם לאטמוספירות מוזרות, ומשאירה את החומריות מאחור בעוד העצמי הסובייקטיבי חוקר את התחומים האלה כמו בשינה טבעית | אולם חלומות אלה אינם נושאים אזהרות אמת לאיש החומרי. להיות, באופן שנאכף.)…

…חולם שאתה מוצא את עצמך ביער צפוף, מציין אובדן סחר, השפעות ביתיות אומללות ומריבות בין משפחות. אם קר לך ואתה מרגיש רעב, תאלץ לעשות מסע ארוך ליישוב איזשהו רומן לא נעים. לראות יער של עצים מפוארים בעלווה, מציין שגשוג והנאות. עבור אנשים ספרותיים, חלום זה מנבא תהילה והערכה רבה מצד הציבור. גברת צעירה מספרת על החלום הבא והגשמתו: {הייתי ביער מוזר של מה שנראה כעצי קוקוס, ועליו צמחו גרגרי יער אדומים וצהובים. האדמה הייתה מכוסה עלים מפוצצים, ושמעתי אותם מתפצפים מתחת לרגלי כששוטטתי באיבוד. למחרת אחר הצהריים קיבלתי מברק שהודיע ​​על מותו של בן דודה יקר.}…

…לחלום על פקיר הודי, מציין פעילות נדירה ושינויים פנומנליים בחייך. לעיתים חלומות כאלה עשויים להיות חשובים קודרים….

…עבור אדם החולם להיות גמיש, מציין בפני החולם גידול רב של עושר ומקומות מגורים נעימים. לראות אחרים גמישים, מציין פעילות חריגה ותקופות משגשגות. אם גבר או אישה רואים את עצמם נראים גמישים מאוד, עליו להביט היטב באופיים המוסרי והדחפים שלהם. היזהר מתמונות קעורות או קמורות בטלסקופיה או מיקרוסקופית של עצמך או של אחרים, מכיוון שהם אוסרים על הרוע….

…לחלום על מחרשה, מסמל הצלחה יוצאת דופן, והעניינים יגיעו לשיא נעים. לראות אנשים חורשים, מציין פעילות והתקדמות בידע ובעושר. עבור אישה צעירה שתראה את המאהב שלה חורש, מעיד על כך שיהיה לה בעל אצילי ועשיר. שמחותיה יהיו עמוקות ומתמשכות. לחרוש את עצמך, מציין גידול מהיר ברכוש ובשמחות….

…חולמת על אכילת אפונה, מעצימה בריאות חזקה וצבירת עושר. פעילות רבה מסומנת עבור החקלאים ואנשיהם. לראות אותם גדלים, מציין מפעלים ברי מזל. כדי לשתול אותם, מציין שהתקוות שלך מבוססות היטב והן יתממשו. לאסוף אותם, מסמל שהתוכניות שלכם יגיעו לשיאם בטוב ותיהנו מפירות העמל שלכם. לחלום על אפונה משומרת, מציין שהתקוות המבריקות ביותר שלך יתלהבו מחוסר וודאות לעונה קצרה, אך סוף סוף הם ישוחררו בהון. כדי לראות אפונה יבשה, מציין שאתה מכביד יתר על המידה על בריאותך. לאכול אפונה יבשה, מנבא כי לאחר הצלחה רבה תסבול מירידה קלה בהנאה או בעושר….

…חולם על מפעל גדול, מציין פעילות יוצאת דופן במעגלים עסקיים. ראה מפעל….

…לחלום על מקל חצר, מנבא שחרדה רבה תחזיק בך, אם כי ענייניך מניחים פעילות חריגה….

…חולמת לטפל בבר, מציינת שתפנה למצב התקדמות מפוקפק כלשהו. ראיית סרגל, מציינת פעילות בקהילות, העלאת הון מהירה והגשמת רצונות אסורים….

…לחלום שאתה שוכר בית, הוא סימן שתתקשר בחוזים חדשים, אשר יוכיחו רווחיות. אי השכרת נכס מציין כי תהיה חוסר פעילות רבה בעסקים. לתשלום שכר דירה מסמל שהאינטרס הכספי שלך יהיה מספק. אם אינך יכול לשלם את שכר הדירה שלך, זה מזל בשבילך, מכיוון שתראה נפילה בסחר, והנאות חברתיות לא יועילו מעט….

…חולם על מלחמה, מנבא תנאים מצערים בעסקים, והרבה אי סדר ומריבות בענייני פנים. עבור אישה צעירה שחולמת שמאהבה יוצא למלחמה, מציין שהיא תשמע על משהו שמזיק לאופי המאהב שלה. לחלום שמדינתך מובסת במלחמה, הוא סימן שהיא תסבול מהפכה בעלת אופי עסקי ופוליטי. עניין אישי יחזיק מכה בכל מקרה. אם על הניצחון אתה חולם, תהיה פעילות מהירה בקווים עסקיים, והביתיות תהיה הרמונית….

…חולם שאתה זורע זרע, מנבא לחקלאי הבטחות פוריות, אם הוא יזרע באדמה חרושה חדשה. כדי לראות אחרים זורעים מתבצעת פעילות עסקית רבה שתביא רווח לכל….

…חולמים על כינוס, מציינים פעילות חריגה בעניינים עסקיים ועיסוק אחרון באהבה. כינוס לא הרמוני או לא נעים מביא לך אכזבה….