…חולמת לתפור על בגדים חדשים, מנבאת ששלום ביתי יכתיר את משאלותיך….

…כדי לראות יתושים בחלומותיך, תשתדל לשווא להישאר בלתי חדיר להתקפות ערמומיות של אויבים סודיים. הסבלנות וההצלחה שלך יסבלו מאנשים מעצבים אלה. אם אתה הורג יתושים, בסופו של דבר תתגבר על מכשולים ותיהנה ממזל ואושר ביתי….

…כדי לראות עש בחלום, דאגות קטנות יכניסו אותך לחוזים ממהרים, אשר יתגלו כלא מספקים. תחזיות מריבות בעלות אופי ביתי….

…חולם שיש לך סחרחורת, מנבא שיהיה לך אובדן באושר ביתי, והעניינים שלך יהיו תחת השקפות קודרות….

…כדי לראות מנורות מלאות בשמן, מציין את הפגנת הפעילות העסקית, ממנה תקבלו תוצאות משמחות. מנורות ריקות, מייצגות דיכאון וייאוש. לראות מנורות מוארות בוערות עם להבה בהירה, מעיד על עלייה ראויה במזל ובאושר ביתי. אם הם משחררים זוהר עמום וערפילי, תהיה לך קנאה וקנאה, יחד עם חשדנות, ללחימה, בהם תשמח מאוד למצוא את האדם הנכון לתקוף. כדי להפיל מנורה דולקת, התוכניות והתקוות שלך יהפכו לפתע לכישלון. אם זה יתפוצץ, חברים לשעבר יתאחדו עם אויבים ויפגעו באינטרסים שלך. מנורות שבורות, מעידות על מותם של קרובי משפחה או חברים. להדליק מנורה, מציין שבקרוב תעשו שינוי בענייניכם, מה שיוביל לרווח. לשאת מנורה, מבשר שאתה תהיה עצמאי ומקיים את עצמך, ומעדיף את אמונותיך על פני אחרים. אם האור נכשל, תפגוש מסקנות מצערות, ואולי מותם של חברים או קרובי משפחה. אם אתה מפוחד מאוד, וזורק אור מבלבל מחלונך, אויבים יכבידו אותך במקצועות של ידידות ועניין בהישגייך. כדי להצית את הלבוש שלך ממנורה, תשמור על השפלה ממקורות שציפיתם מהם לעידוד ואהדה, והעסק שלך לא יהיה רצוף בהרבה טוב….

…להיות בחוץ במטר גשם צלול, מציין כי תיהנה מהנאה עם נחת הנעורים, והשגשוג יגיע אליך. אם הגשם יורד מעננים עכורים, אתה תרגיש נבהל מחומרת התחייבויותיך. כדי לראות ולשמוע גשם מתקרב, ואתה נמלט מרטוב, תצליח בתוכניות שלך, והעיצובים שלך יבשילו במהירות. לשבת בבית ולראות מבעד לחלון גשם של גשם, מציין כי יהיה לך הון, ואהבה נלהבת תידרש. לשמוע את טפטוף הגשם על הגג, מציין מימוש של אושר ביתי ושמחה. הון יגיע בצורה קטנה. לחלום שביתך דולף במהלך גשם, אם המים צלולים, מנבא שעונג אסור יגיע אליך באופן בלתי צפוי למדי | אבל אם מטונפים או בוציים, אתה יכול לצפות להיפך, וגם לחשיפה. למצוא את עצמך מתחרט על חובה כלשהי ללא ביצוע תוך הקשבה לגשם, מציין שתחפש הנאה על חשבון תחושת הצדקות והצדק של הזולת. כדי לראות גשם על אחרים, מנבא שתכלול חברים מהביטחון שלך. עבור אישה צעירה החולמת להרטיב את בגדיה ומלכלכת כשהיא בחוץ בגשם, מציינת שהיא תארח מישהו באורח לא מוסרי, ותסבול מחשדותיהם של חברים על הנחות לא נבונות להנאות מטופשות. לראות את הגשם על מלאי החווה, מנבא אכזבה בעסקים ואי נעימות בחוגים החברתיים. גשמים סוערים תמיד מצערים….

…לראות גלגלים מסתובבים במהירות בחלומות שלך, מנבא שתהיה חסכן ואנרגטי בעסק שלך ותצליח בעיסוק של אושר ביתי. כדי לראות גלגלים סרק או שבור, מכריז על מוות או היעדרות של מישהו בביתך….

…חולמים לראות סמבוק על שיחים עם העלווה שלהם, מציין אושר ביתי ובית מחוזי נעים עם משאבים לטיולים והנאות אחרות. עץ הסמבוק הוא בדרך כלל חלום טוב….

…החלום הזה הוא חסר מזל. אתה, אם אתה חקלאי, תראה את היבול שלך מפוצץ ואת הבקר שלך רזה ולא בריא. עבור אנשי עסקים זה אומר חובות שהם לא יכולים להימנע מהצבירה שלהם. לצעירים זה מציין איגודים אומללים ומות של יקיריהם. כדי לראות את הארון שלך בחלום, ניתן לצפות בתבוסה עסקית וצער ביתי. לחלום על ארון מתים העובר מעצמו, מציין מחלה ונישואין בשיתוף פעולה הדוק. צער והנאה התערבבו. המוות יכול לבוא בעקבות החלום הזה, אבל יהיה גם טוב. כדי לראות את הגופה שלך בארון מתים, פירוש הדבר שמאמצים אמיצים יימעכו בתבוסה ובביטול, וחולם שאתה מוצא את עצמך יושב על ארון קבורה ברדי מתים מרגשת, מציין מחלה נואשת אם לא קטלנית עבורך או עם מישהו שקשור אליך קרוב מאוד. מצוין גם מריבות עם המין השני. תשקול באופן מצער את התנהלותך כלפי חבר….

…חולמת שאתה מבשל תה, מנבא שאתה תהיה אשם במעשים לא נסתרים, ותרגיש חרטה עמוקה. לראות את החברים שלך שותים תה, ואתה איתם, מציין שההנאות החברתיות יקלו עליך, ותבקש לשנות את הרגשות שלך על ידי שירות אחרים בזעמם. לראות שקעים בתה שלך, מזהיר אותך מצרות באהבה ומעניינים בעלי אופי חברתי. לשפוך תה, זה סימן לבלבול וצער ביתי. כדי למצוא את חזה התה ריק, מגולל רכילות וחדשות לא נעימות. לחלום שאתה צמא לתה, מציין שתופתע עם אורחים לא קרואים….