…חולמת על כף, מציינת שתחווה תגובה בעסקים שליליים ותנצח את העוני. לראות מזל חלול או שבור, בלתי נמנע, מתקרב אליך במהירות….

…לחלום על כף רגל מסודרת, מבשר שמעט רע חריג יוצא דופן מאיים עליך, וטוב שתעשה אם תימנע מידידות של אנשים מוזרים….

…עבור אישה צעירה החולמת על כף היד, מנבא שהיא תהיה מושא לחשד. אם תקראו את כפות הידיים שלה, יהיו לה חברים רבים מהמין השני, אבל המין שלה יגנה אותה. אם היא תקרא את הידיים של אחרים, היא תזכה להבחנה על ידי נוכחותה החכמה. אם יד של שר, היא תזדקק לחברים, אפילו בגובה שלה….

…חולמת על כתב היד במצב לא גמור, מבשרת אכזבה. אם סיים וכתוב בבירור, יתממשו תקוות גדולות. אם אתה עובד על כתב היד, יהיה לך פחדים רבים לתקווה יקרה כלשהי, אך אם תמנע מהטשטוש מהעבודה שלך תצליח בהתחייבויותיך. אם זה יידחה על ידי המוציאים לאור, אתה תהיה חסר תקווה לזמן מה, אבל בסופו של דבר הרצונות הכי שירים שלך יהפכו למציאות. אם תאבד את זה, תהיה נתון לאכזבה. אם אתה רואה את זה נשרף, איזו עבודה משלך תביא לך רווח וגובה רב….

…כוויות מייצגות בשורות טובות. לשרוף את היד שלך באש צלולה וזורמת, מציין טוהר מטרה ואישור חברים. לשרוף את הרגליים בהליכה דרך גחלים, או מיטות אש, מציין את היכולת שלך לבצע כל מאמץ, עד כמה שזה בלתי אפשרי לאחרים. הבריאות הרגילה הרגילה שלך תישאר איתך, אך אם תתגבר על האש, זה מייצג שהאינטרסים שלך יסבלו באמצעות בוגדנות של חברים כביכול….

…לחלום על מצח עדין וחלק, מציין כי יחשבו עלייך טוב לשיקול דעתך ולהתנהלות הוגנת שלך. מצח מכוערת, מציינת מורת רוח בענייניכם הפרטיים. להעביר את היד על מצחו של ילדך, מעיד על שבחים כנים מצד חברים, בגלל כישרון וטובות כלשהם שהפגינו ילדיך. עבור אישה צעירה שחולמת לנשק את מצחו של אהובה, מסמל שהוא לא ימצא חן בעיניה מכך שקיבל הודעה על ידי התנהגות לא-דיסקרטית….

…לחלום על קארי סוס, מסמל שיהיו לך הרבה מאוד ליקוקים קשים להכין גם עם המוח וגם עם היד לפני שתגיע לגבהים של השאיפה שלך | אבל אם תצליחו לקלף אותו תוכלו להשיג את הגובה הזה, יהיה אשר יהיה….

…חולם על מו~ל, מנבא מסעות ארוכים ושאיפות למלאכה הספרותית. אם אישה חולמת שבעלה הוא מו~ל, היא תקנא ביותר מאישה אחת ממכריו, ויופיעו סצנות חריפות. עבור מפרסם שידחה את כתב היד שלך, מציין כי תסבול מאכזבה מהפלה של עיצובים יקרים. אם הוא יקבל את זה, תשמח מהמימוש המלא של תקוותיך. אם הוא יאבד את זה, תסבול רע בידי זרים….

…לאישה שחולמת לקבל שרשרת, מבשר עבורה בעל אוהב ובית יפה. כדי לאבד שרשרת, היא תחוש מוקדם את היד הכבדה של השכול….

…עבור סופר שחולם שכתב היד שלו נדחה על ידי המו~ל מציין תחילה ספק מסוים, אך לבסוף יצירתו תתקבל כאותנטית ומקורית. לחלום לראות מחבר על יצירתו, לעיין בו בחרדה, מציין כי אתה מודאג מיצירה ספרותית כלשהי משלך או של אדם אחר….

…חולם שאתה רואה ומזהה את כתב היד שלך, מנבא כי אויבים זדוניים ישתמשו בדעתך המובעת כדי לסכל אותך בהתקדמות לתפקיד מתמודד כלשהו….