…שבירה היא חלום רע. חולמת לשבור את אחד מגפיך, מציינת ניהול רע וכשלים אפשריים. לשבור רהיטים, מציין מריבות ביתיות ומצב נפשי לא שקט. לשבור חלון, מסמל שכול. לראות סדר טבעות שבור יעקור על ידי התקוממויות זועמות ומסוכנות, כמו טיעונים קנאים לעיתים קרובות….

…לראות את חפירה בחלום מסמל עבודה מאומצת אך עם זאת נעימה. שבור או זקן, מרמז על תסכול של תקוות….

…לחלום שאתה מסתכל מבעד לזכוכית, מציין כי אכזבות מרה יעיבו על תקוותיך המוארות ביותר. לראות את הדימוי שלך במראה, מנבא חוסר נאמנות והזנחה בנישואין, וספקולציות חסרות תועלת. לראות פנים אחרות עם משלך במראה מעיד שאתה מנהל חיים כפולים. אתה תרמה את חבריך. לשבור מראה, מבשר מוות מוקדם ומקרי. לשבור כלים מזכוכית, או חלונות, מנבא את הסיום השלילי למפעלים. לקבלת זכוכית חתוכה, מציין שתזכו להערצה בזכות הברק והכישרון שלכם. להכין מתנות של קישוטים מזכוכית חתוכה, מסמל שאתה תיכשל בהתחייבויותיך. כדי שאישה תראה את המאהב שלה במראה, מציין כי תהיה לה סיבה להנהיג חליפת הפרת הבטחה. עבור אישה נשואה שתראה את בעלה במראה, זו אזהרה שיש לה סיבה לחוש חרדה מהאושר והכבוד שלה. כדי להסתכל בבהירות דרך חלון זכוכית, תהיה לך תעסוקה, אך תצטרך לעבוד כפוף. אם הזכוכית מעוננת, למרבה הצער אתה ממוקם. אם אישה רואה גברים, חוץ מבעל או מאהב, בכוס נראית, היא תתגלה באיזה פרשייה לא-דיסקרטית שתשפיל אותה ומדאיגה את יחסיה. עבור גבר החולם לראות נשים משונות במראה, הוא יהרוס את בריאותו ואת עסקיו על ידי קשרים מטופשים….

…לחלום על דג זהב, הוא פרוגנוסטיקה להרבה הרפתקאות מוצלחות ונעימות. עבור אישה צעירה חלום זה מעיד על איחוד עשיר עם גבר נעים. אם הדגים חולים או מתים, אכזבות כבדות יפלו עליה….

…עבור אישה החולמת על אכילת לחם, מציין כי היא תושפע מילדי רצון עיקש, שבשבילם היא תבלה ימים רבים של עמל ודאגה חסרי תועלת. לחלום לשבור לחם עם אחרים, מעיד על יכולת מובטחת בחיים. לראות הרבה לחם טמא, רצון וסבל יכבידו על החולם. אם הלחם טוב ויש לכם גישה אליו, זה חלום חיובי. ראה אפייה וקראסט….

…לחלום לראות את עצמך במראה, מציין שתפגוש נושאים מייאשים רבים, ומחלה תגרום לך מצוקה ואובדן במזל. לראות מראה שבורה, מנבא מוות פתאומי או אלים של מישהו שקשור אליך. לראות אחרים במראה, מציין שאחרים יפעלו כלפיך באופן לא הוגן לקידום האינטרסים שלהם. לראות חיות במראה, מציין אכזבה ואובדן מזל. לאישה צעירה לשבור מראה, מנבא חברות אומללה ונישואין אומללים. לראות את המאהב שלה במראה שנראה חיוור ומטופח, מציין מוות או אירוסין שבורים. אם הוא נראה מאושר, תיווצר ניכור קל, אך זה יהיה קצר. ראה זכוכית….

…חולם על אלבסט, מנבא הצלחה בנישואין ובכל העניינים הלגיטימיים. לשבור דמות או כלי של אלבסט, מציין צער וחרטה. כדי שאישה צעירה תאבד קופסת אלבסט המכילה קטורת, מסמל שהיא תאבד את אהובה או רכושה בגלל חוסר זהירות של המוניטין שלה….

…להשתמש במחט בחלום שלך, הוא אזהרה מפני ייסורים מתקרבים, שבה תסבול מאוד את אובדן האהדה, שבצדק שלך. חולמת להשחיל מחט, מציינת שתהיה עמוסת הטיפול באחרים מאשר בביתך. לחפש מחט, מנבא דאגות חסרות תועלת. כדי למצוא מחט, מנבא שיהיו לך חברים שיעריכו אותך. לשבור אחד מסמל בדידות ועוני….

…חולמת להיות כבולה בשלשלאות, מציינת שעומסים לא צודקים עומדים להיזרק על כתפיך | אך אם תצליחו לשבור אותם תוכלו להשתחרר מאיזה מעורבות עסקית או חברתית לא נעימה . לראות שרשראות, מביא קלומיות ועיצובים בוגדניים של הקנאים. לראות אחרים בשלשלאות, מציין עבורם מזל רע….

…חולמת על גביע, מציינת הנאה שתשיג לך לצערם של אחרים. לשבור אחד מנבא את כישלונך להשיג כוח על ידיד כלשהו….

…לחלום לראות חולץ פקקים, מצביע על מוח לא מסופק, והחולם צריך לשים לב לכך כאזהרה לריסון רצונותיו, שכן סביר להניח שהם נמצאים בשטח מסוכן. לחלום לשבור חולץ פקקים בזמן השימוש בו, מעיד על הסביבה המסוכנת החולמת, ועליו להשתמש בכוח הרצון לנטוש נטיות לא בריאות….

…חולם על שעון, מציין שאתה תהיה משגשג בספקולציות מכוונות היטב. כדי להסתכל על הזמן של אחד, המאמצים שלך יובסו על ידי יריבות. כדי לשבור אחת, יהיו מצוקה ואובדן המאיימים עליך. להפיל את הקריסטל של אחד, מנבא רשלנות, או חברות לא נעימה. כדי שאישה תאבד אחת, פירוש הדבר שהפרעות בבית יגרמו לאומללות. לדמיין שתגנוב אחת, יהיה לך אויב אלים שיתקוף את המוניטין שלך. כדי להציג מתנה של אחד, מציין כי תסבול את האינטרס שלך לרדת בחיפוש אחר בילויים לא מכובדים….

…איסוף זיתים עם חבורת חברים עליזה, מנבא תוצאות חיוביות בעסקים, והפתעות מענגות. אם אתה לוקח אותם מבקבוקים, זה מנבא נימוס לשבור בקבוק זיתים, מעיד על אכזבות ערב ההנאה. לאכול אותם, מסמל נחת וחברים נאמנים….

…כדי למצוא את עצמך אזוק, אתה תהיה מוטרד ומוטרד מאויבים. כדי לראות אחרים כך, תכניע את אלה המדכאים אותך ותתעלה מעל מקורביך. כדי לראות אזיקים, יאיים עליכם מחלה וסכנה. חולמת על אזיקים, מציינת כי אויבים אדירים מקיפים אותך בתנאים מעוררים. לשבור אותם, זה סימן שתברחו מעמלות שתוכננו על ידי אויבים….

…חולמים על שתיית יין, מבשרים על שמחה וידידות כתוצאה מכך. חולמת לשבור בקבוקי יין, מנבאת שהאהבה והתשוקה שלך יגבלו בעודף. כדי לראות חביות יין, חוזים יוקרה גדולה. לשפוך אותו מכלי אחד לשני, מסמל שההנאות שלך יהיו מגוונות ותסע למקומות בולטים רבים. לחלום על התעסקות ביין מציין כי העיסוק שלך יהיה משתלם. עבור אישה צעירה החולמת על שתיית יין, מציין שהיא תתחתן עם ג'נטלמן עשיר, אך עם כבוד….

…חבלים בחלומות, מסמנים תמיהות וסיבוכים בעניינים ועשיית אהבה לא ברורה. אם תטפס אחד, תתגבר על אויבים שפועלים לפצוע אותך. לדחות {sic} חבל, מביא אכזבה לרגעים הכי שירים שלך. אם אתה קשור איתם, אתה צפוי להיכנע לאהבה בניגוד לשיפוטך. לשבור אותם, מסמל את היכולת שלך להתגבר על איבה ותחרות. לקשור חבלים, או סוסים, מציין כי יהיה לך כוח לשלוט באחרים ככל שתרצה. ללכת על חבל, מסמל שתעסוק באיזו ספקולציה מסוכנת, אך באופן מפתיע תצליח. כדי לראות אחרים הולכים על חבל, אתה תרוויח ממיזלי המזל של אחרים. לקפוץ על חבל, מנבא שתבהיל את מקורביך במלווה מרתק הגובל בסנסציוני. לקפוץ על חבל עם ילדים, מראה שאתה אנוכי ומתנשא | לא ראו שילדים חייבים מעט מאוד חובה כלפי הורים לא אנושיים. לתפוס חבל ברגל, מציין שבתנאים עליזים תהיו מיטיבים ועדינים בממשלות שלכם. חולמת שתוריד חבל מחלון עליון לאנשים למטה, מתוך מחשבה שהבעלים יהיו שליליים לקבלם למלון, מציין שאתה תנהל רומן כלשהו שלא ייראה בדיוק לחברים שלך, אבל אותו רצון להרשות לעצמך הנאה ועניין. עבור אישה צעירה, חלום זה מעיד על הנאות שאינן נושאות את חותמת הנאותות….

…לחלום על שאיפת בושם, הוא תופת של תקריות משמחות. כדי שתבשמי את הבגדים והאדם שלך, מציין שאת תחפשי ותשיגי. להיות מדוכא על ידי זה עד שיכרון, מציין כי עודף בשמחה יפגע בתכונות הנפשיות שלך. לשפוך בושם, מציין שתאבדו משהו שמעניק לכם הנאה. לשבור בקבוק בושם, מנבא שהמשאלות והרצונות היקרים ביותר שלכם יסתיימו בצורה הרת אסון, גם בזמן שהם מבטיחים שיא שמח. לחלום שאתה מזקק בושם, מציין שהעסקות והעמותות שלך יהיו בעלות האופי הנעים ביותר. לאישה צעירה שחולמת לבשם את האמבטיה שלה, מנבא התרחשויות אקסטטיות. אם היא תקבל אותה במתנה מגבר, היא תחווה הנאות מרתקות, אך מסוכנות….

…לחלום על מספריים הוא סימן חסר מזל | הנשים יקנאו ויתנו אמון בבעליהן, ואהובות יתקוטטו וינעקו זו בזו לפשע והפללה. טשטוש ישפיל את אופקי העסקים. לחלום שיש לך את המספריים שלך מחודדים, מציין שתעבוד לעשות את זה שתהיה דוחה את הרגשות שלך. כדי לשבור אותם, יהיו מריבות והפרדות אפשריות עבורך. כדי לאבד אותם, תבקש לברוח ממשימות לא נעימות….

…אם אתה חולם לסגוד לאלילים, תוכל להתקדם לאט לעושר או לתהילה, מכיוון שתיתן לדברים פעוטים לעריץ עליך. לשבור אלילים, מסמל שליטה חזקה על העצמי, ושום עבודה לא תרתיע אותך בעלייתך כלפי מעלה לעמדות של כבוד. כדי לראות אחרים סוגדים לאלילים, יתגלעו הבדלים גדולים בינך לבין חברים חמים. חולמים שאתה מגנה עבודת אלילים, הבחנה גדולה צפויה לך באמצעות הבנתך את הנטיות הטבעיות של המוח האנושי….

…חולמים על אורך, מציין אויבים אדירים וניסויים מזיקים. להיפצע מרצועה, טעות בשיקול דעת תגרום לך לעצבן. כדי לשבור את האריזה, מצביע על כך שאפשר יהיה לכאורה להתגבר על הרצונות שלך….