…חולמת על שתיית קפה, מציינת את אי הסכמתם של החברים כלפי כוונות הנישואין שלך. אם נשואים, משתמעים מחלוקות ומריבות תכופות. חולם להתמודד עם קפה, מבשר על כישלונות עסקיים. אם מוכרים, הפסד בטוח. ברכישת אותו, אתה יכול בקלות לשמור על האשראי שלך. כדי שאישה צעירה תראה או תטפל בקפה תעשה לה מילת לוואי אם היא לא דיסקרטית במעשיה. חולמת על קליית קפה, עבור אישה צעירה זה מציין בריחה מהרע על ידי נישואין לאדם זר. לראות קפה טחון, מנבא מאבקים מוצלחים עם מצוקה. קפה טחון, מזהיר אותך מפני תשומת לב מרושעת של זרים. קפה ירוק, מציין שיש לכם אויבים נועזים שלא יראו לכם שום רבע, אך ילחמו על הפלתכם….

…כדי לראות טחנת קפה בחלומות שלך, מציין שאתה מתקרב לסכנה קריטית, וכל האנרגיה והערנות שלך יצטרכו לעמוד עם עמימות כדי למנוע את השלכותיה הרסניות. לשמוע את זה טוחן, מסמל שאתה בקושי תפיל איזה רע שנוצר נגד האינטרס שלך….

…לראות או לבקר בבית קפה בחלומות שלך, מנבא שתערוך יחסים ידידותיים בחוכמה עם אנשים הידועים כאויביך. עיצוב נשים עשוי להסתכן נגד המוסר והרכוש שלך….

…לראות שיפון, זה חלום של טוב, שכן שגשוג עוטף את עתידך בהבטחות הבהירות ביותר. לראות קפה עשוי שיפון, מציין שהנאותיכם ימותרו בשיקול דעת, והעניינים שלכם ינוהלו ללא חיכוכים בלתי נעימים. כדי לראות מלאי שנכנס לשדות שיפון, מציין שאתה תהיה מצליח….